Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-
52 hodnocení

Choconiéra: homemade čokoládové lanýže 8ks

Ručně dělané čokoládové lanýže vyrábíme z kvalitních a poctivých surovin. Používáme výhradně vlastní čokoládu vyrobenou z kakaových bobů. Boby nakupujeme přímo od farmářů za férové ceny.

 

UPOZONĚNÍ: Lanýže mají trvanlivost max. 4 týdny. Napište, kdy lanýže potřebujete a my Vám je zašleme co nejčerstvější! Skladujte v suchu a chladu do 20°C. 

 

Skladem
329 Kč
Kategorie: Čokoládové lanýže
Složení: hořká čokoláda (kakaové boby, třtinový cukr), bílá čokoláda (kakaové máslo, třtinový cukr, sušené mléko), smetana, třtinový cukr, lískové ořechy, arašídové máslo (arašídy, mořská sůl), kakaové máslo, kokos, pražené kakaové niby, arašídy, pražená kávová zrna, sušené maliny, bílý rum, whiskey, instantní káva, kořenící přípravek (sušené jahody, pepř růžový, okvětní plátky růže, sušené maliny, koriandr, vanilka, květ chrpy), skořice, chilli, vanilka, květ levandule, sojový lecitin (v nugátu)
Trvanlivost: 4 týdny – vždy posíláme čerstvé a vzhledem ke složení (bez konzervantů, barviv atd.) nemůžeme garantovat delší trvanlivost, přestože je pravděpodobná

Balení čokoládových lanýžů obsahuje tyto druhy:

Arašíd – Náplň z bílé čokolády, smetany a arašídového máslo obalená v tmavé 70% single origin čokoládě. Posypáno sekanými arašídy.

Vanilka & Whiskey – Náplň z bílé čokolády a smetany dochucená pravou vanilkou a malou dávkou whiskey. Obaleno v tmavé 70% single origin čokoládě a posypáno strouhanou bílou čokoládou.

Chilli – Tmavá náplň ze 70% tmavé čokolády a smetany dochucená lehce pálivým mletým chilli. Ozdobeno směsí koření a bylinek Všechno nejmilejší ze Sonnentoru.

Levandule – Náplň z bílé čokolády a smetany provoněná jemně mletým květem levandule z Levandulové farmy ve Starovičkách. Obaleno v tmavé 70% single origin čokoládě a ozdobeno sušenými malinami.

Káva – Světlá náplň z bílé čokolády, smetany a kávy. Obaleno v tmavé 70% single origin čokoládě a ozdobeno rozdrcenými kávovými zrny a strouhanou bílou čokoládou.

Kokos – Náplň z bílé čokolády a smetany doplněná o pořádnou dávku strouhaného kokosu. Obaleno v tmavé 70% single origin čokoládě a posypáno kokosem.

Niby – Tmavá náplň ze 70% single origin čokolády se smetanou a špetkou skořice. Obaleno v tmavé 70% single origin čokoládě a posypáno praženými drcenými kakaovými boby (niby).

Nugát – Lískooříškový nugát vyrobený z kakaového másla a lískových oříšků. Obaleno v tenké vrstvě tmavé 70% single origin čokolády a lískových oříšků.