Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-

NÁŠ MANIFEST

Dobrovolně jsme se zavázali k dodržovat určité zásady a hodnoty, o kterých jsem vnitřně přesvědčeni, a které považujeme za důležité. Je to takový náš interní manifest výroby a podnikání. Možná taky trochu návrat k tradicím a hodnotám, které z dnešního světa pomalu, ale jistě mizí.

 

Kvalitní a čisté suroviny

Od začátků našeho podnikání bylo jasno, že budeme pracovat s kvalitními a prověřenými surovinami.

Nepoužíváme umělá barviva, konzervanty ani palmový tuk. V žádných našich výrobcích!

 

BIO

Máme rádi bio. Všechny naše čokolády děláme v bio kvalitě a i pro výrobu dezertů a čokoládových lanýžů používáme suroviny v bio kvalitě případně lokální nebo farmářské a to v případě, že ne všechny suroviny jsme v daný moment smysluplně sehnat s bio certifikátem..

 

Transparentně

Nic neskrýváme a podnikáme transparentně. Proto vás vezmeme na exkurzi, proto se dozvíte všechno o našich farmářích a kde nakupujeme naše kakaové boby. A taky vám na vyžádání poskytneme recept na naše dezerty. Nechceme nic skrývat, tak se nám žije lépe!

 

Ruční práce

Každá tabulka čokolády, každý čokoládový lanýž a každý dort nám projde rukami. My jsme schopni posoudit kvalitu a každý jediný kousek je svým způsobem originálem. Jsme přesvědčeni, že ruční výroba má i v dnešní době technologicky vyspělých strojů své pevné místo. 

 

100% Bean to Bar

Nehrajeme si na bean-to-bar čokoládovnu. Od bobu k tabulce děláme veškerou čokoládu, kterou v naší výrobně zpracujeme!

Takže skutečně každá čokoláda v našich výrobcích je čokoláda z naší výroby od bobu. Na to jsme pyšní a v tomto ohledu svým způsobem jedineční. WE ARE MAKERS NOT MELTERS.

 

Lokální & sezónní suroviny

Kakaové boby a třtinový cukr na čokoládu si přivézt musíme, ale ostatní suroviny, především na čokoládové lanýže a dezerty se snažíme používat z lokálních zdrojů a od českých výrobců a farmářů. Používáme jen čerstvé sezónní ovoce na zdobení dortů! Nečekejte od nás dezert zdobený čerstvými malinami nebo jahodami na dortu v prosinci.

 

Spolupráce & otevřenost

Že můžeme rozvíjet spolupráci se Sonnentorem, Levandulovou farmou a dalšími subjekty v našem okolí je úžasné a sami se od ostatních hodně učíme. To se může dít jen díky otevřenosti a ohleduplnosti těchto firem. 

 

Férovost & Respekt

S respektem a pokorou, transparentně a férově. To je přístup, kterého se držíme při jednání se svými zákazníky a obchodními partnery. Zákazníky nerozlišujeme podle velikosti - každý a je pro nás stejně důležitý. Chceme přispět ke zlepšení podnikatelské kultury v Česku.

 

Rodinná atmosféra

Výrobu čokoládových lanýžů Jitka „rozjela“ za pomoci celé rodiny. A v této tradici pokračujeme i dál. Jsme rodinnou čokoládou, kde jsou dveře neustále otevřené a můžete zde vidět pobíhat naše děti, občas taky naše rodiče. Se stavebními pracemi vypomůže strýc z jedné strany, se stavbou a úpravou strojů strýc ze strany druhé. Není to krásné? Jsme za to vděční a šťastní. 

 

Udržitelnost

Chovat se k životnímu prostředí a svému okolí tak, aby i další generace měli možnost si užít život na krásných místech naší planety. Neplýtvat zdroji, používat v maximální míře lokální a nejlépe bio suroviny. 

Zároveň podporujeme ostatní místní výrobce a spolky, snažíme se komunitě také svým dílem vracet nejenom brát.

 

Přímý obchod

Pokud to jde, nakupujeme přímo od zdroje. V případě kakaových bobů tak činíme transparentně a nenakupujeme na velkých burzách. Známe tak dokonale sdružení a farmáře, kteří se o kakaovníky, půdu a boby starají. A to je to nejdůležitější.