Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-
Neohodnoceno

NØGIN - Kampotský pepř, čokoláda & pomeranč

Čokoláda a alkohol? Jasně. A vlastně nejen čokoláda, ale také pomeranče a pepř. To je rebelský NØGIN. Úplně nová kategorie destilátů. NØGIN je drink, který splňuje všechny parametry ginu, jen v něm není jalovec... A stojí za ním kluci z LANDCRAFT SPIRIT. 

Alkohol prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Skladem
1 599 Kč

Nová kategorie destilátu, tak trochu to gin je a tak trochu není... Vyhýbá se všem nastaveným pravidlům... Se speciální etiketou, kterou vymysleli holky ve studiu Butterflies & Hurricane, a díky této etiketě se stanete na chvilku taky designérem vlastní lahve. 

Za výrobou nøGinu stojí kluci z Landcraft Spirit, kteří nespadají do žádné tradiční škatulky lihovarníků. Spolu s dalšími udržitelnými značkami jsme propojili ingredience, dobré nápady a vytvořili jsme unikátní lahodný destilát. Zažijte chuť šťavnatých pomerančů ze Sicílie, naše aromatické slupky z kakaových bobů a ten nejlepší pepř z Kampotu od .pepper.field. 

A co je důležité - NØGIN je cirkulární, protože je z velké části vyroben z odpadu. Je to udržitelný drink.

Obsah: 500 ml

Alkohol: 47% 

NØGIN může být mírně matný, opalizující. Je tomu tak díky vysokému obsahu kakaového másla a esenciálních olejů z pepře i pomerančové kůry.