Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-

NØG! + čokoláda jako DÁREK!

Pomeranče, pepř a čokoláda. Kakaové slupky, které vznikají jako odpad při výrobě čokolády, dodáváme českému výrobci Landcraft - tak trochu jiného lihovaru! A ten nám zase dodává tuto luxusní záležitost. To je NØG! Ideální záležitost jen tak nebo do koktejlů. 

 

Alkohol prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

 

Obsah: 500 ml
Alkohol: 47%

Skladem
1 000 Kč
Lumii 20230417 110006691
Akce Novinka Tip

Udělejte si pauzu a vyzkoušejte kombinaci čokolády a NØG! 

Pomeranče, pepř a čokoláda. To je NØG! Technicky jde o takzvaný geist, tedy průtahový destilát, ve kterém se pomocí velejemného lihu extrahují a následně destilují tři přírodní složky. Jeho základem jsou pomerančové slupky v biokvalitě,  dále kakaové slupky, které vznikají jako odpad při výrobě bio čokolády.  Poslední složkou je pak luxusní Kampotský pepř  z .pepper..field.  NØG! je cirkulární, protože je z velké části vyroben z odpadu. Je to udržitelný drink.

V krabičce také najdete mléčnou čokoládu s kousky kakaových bobů a kávou z Hondurasu od brněnské pražírny MOTMOT, která se k luxusnímu destilátu perfektně hodí. Vyzkoušejte také kombinací naší 70% tmavé čokolády z kakaových bobů z Tanzanie posypanou kampotským pepřem z .pepper..field., který najdete také v NØG! 

 Obsah: 500 ml
Alkohol: 47%

 

Výrobce: 

LAND CRAFT SPIRITS s.r.o.

Tursko, Ke Statkům 79, 252 65

www.landcraft.market

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu