Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-

KDO JSME

V prvé řadě jsme rodina - Jitka a Michal Herůfkovi. Jsme vděční, že na naší společné cestě nejen životem nám pomáhá celá naše rodina, přátelé a známí. 

 

Jitka JITKA

 

 

Michal MICHAL

 

 

 

Dále v naší čokoládovně můžete potkat SLÁVKU,LIDKU, ANIČKU A DENČU. Díky jejich šikovným rukám a nezdolnému nasazení jsme pro vás neustále připraveni splnit jakékoliv čokoládové přání :-).

 

No a když je nejhůř....? Tak vypomáhají rodinní příslušníci bez nároku na honorář :-))) 

 

-----------------------------------

 

V roce 2015 jsme realizovali dotační projekt z operačního programu podnikání a inovace: "Pořízení technologie na výrobu čokoládových bonbonů", v rámci tohoto programu Technologie jsme obdrželi 45% výši dotace, konkrétně podpora činila 129 471 Kč.

V roce 2018 jsme z téhož programu realizovali dotační projekt "Pořízení technologie na výrobu tabulkových čokolád". Dostali jsme uhrazeno znovu 45% z celkových nákladů, konkrétně částku 222 322 Kč.

Díky těmto drobným dotačním příspěvkům jsme byli schopni realizovat mmj. koupi temperovacího stroje, přístrojů na výrobu ganache atd.

 

V letech 2022-2023 realizujeme projekt Fotovoltaické systémy s/bez akumulace z komponenty 2.3 Přechod na čistší zdroje energie z Národního plánu obnovy. Projekt pod názvem "Fotovoltaický systém na provoz čokoládovny". 

Díky tomuto projektu na střechu výrobny instalujeme FVE o výkonu 20kWp s akumulací 20kW. To nám pomůže přejít na čistší zdroj energie.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu