Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-

KDO JSME

V prvé řadě jsme rodina - Jitka a Michal Herůfkovi. Jsme vděční, že na naší společné cestě nejen životem nám pomáhá celá naše rodina, přátelé a známí. 

 

Jitka JITKA

 

 

Michal MICHAL

 

 

 

Dále v naší čokoládovně můžete potkat SLÁVKU a LIDKU. Díky jejich šikovným rukám a nezdolnému nasazení jsme pro vás neustále připraveni splnit jakékoliv čokoládové přání :-).

 

No a když je nejhůř....? Tak vypomáhají rodinní příslušníci bez nároku na honorář :-))) 

 

-----------------------------------

 

V roce 2015 jsme realizovali dotační projekt z operačního programu podnikání a inovace: "Pořízení technologie na výrobu čokoládových bonbonů", v rámci tohoto programu Technologie jsme obdrželi 45% výši dotace, konkrétně podpora činila 129 471 Kč.

V roce 2018 jsme z téhož programu realizovali dotační projekt "Pořízení technologie na výrobu tabulkových čokolád". Dostali jsme uhrazeno znovu 45% z celkových nákladů, konkrétně částku 222 322 Kč.

 

Díky těmto drobným dotačním příspěvkům jsme byli schopni realizovat mmj. koupi temperovacího stroje, přístrojů na výrobu ganache atd.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení