Dopravné ZDARMA od nákupu nad 1000,-

NÁŠ MANIFEST

Dobrovolně jsme se zavázali k dodržování určitých zásad a hodnot, o kterých jsme vnitřně přesvědčeni a které považujeme za důležité. Je to vlastně takový náš interní manifest výroby a podnikání a zároveň také návrat k tradicím a hodnotám, které z dnešního moderního světa pomalu, ale jistě mizí. 

 • Kvalitní a čisté suroviny — Od samotného počátku našeho podnikání bylo jasno, že budeme pracovat pouze s kvalitními a prověřenými surovinami. Nepoužíváme umělá barviva, konzervanty ani palmový tuk – v žádných našich výrobcích!
 • BIOVšechny naše čokolády jsou v BIO kvalitě. I pro výrobu dezertů a čokoládových lanýžů používáme organické, případně lokální nebo farmářské (v případě, že ne vše jsme v daný okamžik schopni smysluplně sehnat s BIO certifikátem) suroviny.
 • TransparentněNic neskrýváme a podnikáme transparentně. Proto vás vezmeme na exkurzi a dozvíte se vše o našich farmářích i původu našich kakaových bobů. A na vyžádání vám také poskytneme recept na naše dezerty. Nechceme nic tajit, tak se nám žije lépe!
 • Ruční práceVšechny naše výrobky, od tabulky čokolády přes čokoládový lanýž až po poctivý domácí dort, nám projdou pod rukama. Díky tomu je každý jednotlivý kousek zcela jedinečný a neopakovatelný. Jsme přesvědčeni, že ruční výroba má i v dnešní době technologicky vyspělých strojů své pevné místo.
 • 100% bean to barVeškerá naše čokoláda je vyrobena metodou bean to bar „od bobu po tabulku“. To stejné platí i o všech našich čokoládových produktech. Je to něco, co nás svým způsobem odlišuje a my jsme na to patřičně hrdí. WE ARE MAKERS, NOT MELTERS!
 • Spolupráce & otevřenostŽe máme možnost rozvíjet spolupráci se Sonnentorem, Levandulovou farmou a dalšími subjekty v našem okolí je úžasné a sami se od ostatních hodně učíme. Může však tomu tak být jen díky otevřenosti a ohleduplnosti těchto firem.
 • Lokální & sezónní surovinyKakaové boby a třtinový cukr na výrobu čokolády si přivézt musíme. I přesto se ale snažíme v co nejvyšší možné míře používat lokální suroviny od českých výrobců a farmářů. Na zdobení našich dortů používáme vždy pouze čerstvé sezónní ovoce!
 • Férovost & respektS respektem a pokorou, transparentně a férově – to je přístup, kterého se držíme při jednání s našimi spotřebiteli i obchodními partnery. Zákazníky nerozlišujeme podle velikosti – každý je pro nás stejně důležitý. Chceme přispět ke zlepšení podnikatelské kultury v Česku.
 • Rodinná atmosféraVýrobu čokoládových lanýžů Jitka „rozjela“ za pomoci celé rodiny – a v této tradici pokračujeme i nadále. Jsme rodinnou čokoládovnou, v níž můžete vidět pobíhat naše děti, občas i naše rodiče. Se stavebními pracemi a úpravou strojů zase vypomůžou strýcové z obou stran. Jsme za to vděční a šťastní!
 • UdržitelnostChováme se k životnímu prostředí a svému okolí tak, aby i další generace měly možnost užít si život na naší krásné planetě naplno. Neplýtváme zdroji, používáme v maximální možné míře lokální a BIO suroviny. Zároveň podporujeme i ostatní lokální výrobce a spolky, čímž přispíváme k rozvoji místní komunity.
 • Přímý obchodPokud to jde, suroviny nakupujeme přímo od zdroje. V případě kakaových bobů tak činíme transparentně a neobchodujeme na velkých burzách. Naše farmáře tak dokonale známe a máme vždy jistotu, že se o půdu a kakaovníky starají s láskou a ohledem na životní prostředí. A to je to nejdůležitější.

 

Přečtěte si také:

Zpět do obchodu